درباره ی ما

قوانین و مقررات   /  شرایط سفارش

 

 

زمان تحویل

سفارشات شما عزیزان ، بطور معمول تا حداکثر ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل داده میشود. منظور از ثبت سفارش، ارائه کامل اطلاعات و موارد درخواستی جهت کار و پرداخت کامل هزینه میباشد . در زمانهای خاص مانند روزهای پایانی ماه ، یا مناسبت های خاص ممکن است این زمان بیشتر شود . از این رو خواهشمندیم که سفارشات خود را زود تر از آن چه نیاز دارید ثبت بفرمایید
همچنین برای سفارشاتی که چند ایتم با هم سفارش داده شده ،و‌ تقویم هایی سه ماه به بالا زمان تحویل بیشتر خواهد بود.
 
 

ادیت رایگان طرح

شما میتوانید تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل کار ، جهت ویرایش رایگان( حداکثر۲ بار ) درخواست دهید. ویرایش فقط شامل موارد جزئی مانند رنگ ، فونت ، اندازه میباشد و امکان تعویض کلی طرح وجود ندارد. پس از گذشت این زمان ، هرگونه ویرایش مشمول هزینه خواهد بود.
 
 

فایل لایه باز

درمورد طرح هایی مانند لیست قیمت ، قالب پست یا …. ممکن است تمایل به دریافت فایل لایه باز داشته باشید تا درصورت الزام بتوانید طرح را ویرایش کنید.فایل لایه باز کارها فرمت PSDبوده که برای کار با آن حتما باید از نرم افزار ADOBE PHOTOSHOP استفاده شود . هزینه ارائه فایل لایه باز هر طرح ۲۰/۰۰۰ تومان میباشد.
(قیمت فایل لایه باز تقویم ها ۵۰/۰۰۰ میباشد)
 
 

مشاوره و راهنمایی

قبل از ثبت سفارش میتوانید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط بوده و سوالات و ابهامات خود را با ما درمیان بگذارید تا راهنمایی لازم به شما ارائه شود.
۱ +
دنبال کنندگان ما در شبکه های اجتماعی
رضایت مشتریان ۹۹%

MS-LOGO

آدرس:

بخش مرکزی – شهر تهران-جمهوری

تلفن همراه : ۰۹۹۰۳۸۹۳۲۵۳   : صفری

تلفن ثابت : ۰۲۱۶۶۹۳۷۸۱۵

جهت ارتباط با ما از طریق تلگرام،اینستاگرام،واتساپ،پیامک اقدام کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا